Gyvenimas šalia
parko

Dabar kaip niekada ankščiau, trokštame gyventi arčiau gamtos: mėgautis ryto gaiva, išgirsti paukščius, regėti saulės spindulius medžių lajose ir pabusti šviežia galva.

Gyvenimas šalia parko yra puikus: pro langus atsiveria saulėtekiai Jomanto ir Verkių parko medžių lajose, virš kurių grakščiai išnyra Trinapolio vienuolynas – lyg sapnuose regėtum Vilniaus senamiestį. Norisi plačiai atverti langus, balkone mėgautis ryto kava ir su šypsena pasitikti daug žadančią dieną naujuose namuose!

37 ha parko kaimynystė

Kokybiška. Patogu.
Sava

Žinome, jog ieškodami geriausio bekompromisės kokybės ir protingos kainos santykio, taip pat atsižvalgsite į patogią vietą bei apgalvotas, kasdienybę palengvinančias smulkmenas. Tad sukūrėme šiuos namus Jums - moderniems miesto žmonėms.

Projektą sudarys devynių ir septynių aukštų daugiabučiai namai. Pirmuoju etapu statomi A ir D namai, kuriuose bus įrengiami 224 butai.

224 butai
7 ir 9 aukštų daugiabučiuose namuose 1-4 kamb. butai.
A ir D namai
Pirmojo statybų etapo trukmė: 2020 m. IV ketv. - 2022 m. II ketv.
A
plėtojama
D
plėtojama
planuojama
planuojama

Patiks šeimoms

Išvystyta ugdymo ir laisvalaikio infrastruktūra, vaikų žaidimo aikštelės namų kieme, takai takeliai Jomanto parke.

Panoraminis vaizdas

Pro langus atsiveria Vilniaus horizontai: nuostabūs saulėtekiai virš Verkių ir Jomanto parkų, miesto vaizdai.

Balkonai ir terasos

Visuose butuose įrengiami jaukūs balkonai arba erdvios lauko terasos 1-ame aukšte.

Aukšta kokybė

A+ energinės klasės modernūs namai, kokybiškos ir ilgaamžės medžiagos už draugišką kainą.

Patiks
nenustygstantiems

Yra ką veikti: treniruokliai gryname ore, parko takeliai, pažintiniai ir dviračių takai.

Patogumui
kiekviename
žingsnyje:

Uždaras kiemas

Gera žinoti, jog vaikai visuomet saugūs žaisdami namų kieme - teritorija aptverta, jaukiai sutvarkyta ir apšviesta.

Liftai

Šviesiose ir erdviose laiptinėse įrengiami liftai palengvins grįžimą namo su pirkiniais ar vaikišku vežimėliu.

Požeminė aikštelė

Požeminėje aikštelėje įrengiamos automobilių parkavimo vietos, tarp kurių ir vietos elektromobiliams, saugyklos dviračiams.

Susisiekimas

Kai viskas po ranka – nebėra prasmės skubėti. Skirkite šį laiką brangiausiems žmonėms - savo šeimai.

  • 1 min. pėsčiomis iki pagrindinės transporto arterijos - Geležinio Vilko g.
  • Greta namų esančios viešojo transporto stotelės padės pasiekti centrą vos per 10 minučių.
  • Patogu pasiekti bet kurį Vilniaus mikrorajoną bei greitai išvažiuoti iš miesto Panevėžio, Utenos ar Kauno kryptimis.
  • Į šalia namų esančias mokyklas bei vaikų lopšelius-darželius patogu nuvesti bei po darbų pasiimti savo atžalas.
Patogi kasdienybė
Baltupiuose
Greitai. Patogiai. Mieste.

Tvari ateities
statyba

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė GALIO GROUP (anksčiau „M.M.M. projektai“) rinkoje veikia 14 metų ir yra gerai žinoma kaip tvarių pastatų plėtotoja. GALIO GROUP Vilniuje plėtoja penkis verslo centrus.

Įsitvirtinusi komercinio nekilnojamojo turto segmente, bendrovė taip pat žengia į sostinės būsto rinką ir, parengusi aštuonis gyvenamųjų pastatų projektus, planuoja pastatyti apie 2000 butų. Per ateinančius septynerius metus GALIO GROUP į nekilnojamojo turto projektus Vilniuje planuoja investuoti apie 375 mln. eurų. Gyvenamuosius ir komercinius projektus GALIO GROUP rengiasi plėtoti ir Latvijos bei Ukrainos sostinėse.

Šiuo metu plėtojami
projektai:

Namai, kurių ieškojote

Lengva išsirinkti naujuosius namus - paruošėme net 16 skirtingų buto suplanavimo variantų, nuo mažiausiųjų kompaktiškų 1–1,5 kamb. iki didžiausių 3–4 kamb. butų su erdviomis terasomis, nuostabiais panoraminiais Vilniaus vaizdais.

Protingas kainos ir kokybės santykis leidžia įsigyti šiuolaikiškus ir patogius namus žaliojoje Vilniaus miesto dalyje.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų svetainėje.

Sutinku su visais slapukais Slapukų nustatymai
Privatumo nustatymai

Apsilankius bet kurioje svetainėje, informacija gali būti išsaugoma ar atkuriama naršyklėje, daugiausia kaip slapukai. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas, įrenginį ar naudojama siekiant padaryti, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija paprastai tiesiogiai neidentifikuoja jūsų, bet ją pasitelkus gali būti teikiamos labiau suasmenintos žiniatinklio funkcijos. Galite pasirinkti neleisti kai kurių tipų slapukų. Spustelėję skirtingas kategorijų antraštes sužinosite daugiau ir galėsite pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad užblokavus kai kurių tipų slapukus gali būti paveiktos jums svetainėje teikiamos funkcijos ir mūsų siūlomos paslaugos.

Daugiau informacijos
Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pi
Naudojami slapukai
Šie slapukai suteikia galimybę skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, taip galime įvertinti ir gerinti svetainės našumą. Jie padeda sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie mažiausiai populiarūs, ir stebėti, kaip lankytojai juda svetainė
Naudojami slapukai
Šiuos slapukus mūsų svetainėje nustato reklamavimo partneriai. Šios įmonės gali juos naudoti sudarydamos jūsų pomėgių profilį ir rodydamos jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei nele
Naudojami slapukai