Gyvenimas šalia
Jomanto parko

Gyvenimas šalia parko yra puikus: pro langus atsiveria saulėtekiai Jomanto ir Verkių parko medžių lajose, virš kurių grakščiai išnyra Trinapolio vienuolynas – lyg sapnuose regėtum Vilniaus senamiestį. Norisi plačiai atverti langus, balkone mėgautis ryto kava ir su šypsena pasitikti daug žadančią dieną naujuose namuose!

37 ha parko kaimynystė

Kokybiška. Patogu.
Sava

Žinome, jog ieškodami geriausio bekompromisės kokybės ir protingos kainos santykio, taip pat atsižvalgsite į patogią vietą bei apgalvotas, kasdienybę palengvinančias smulkmenas. Tad sukūrėme šiuos namus Jums - moderniems miesto žmonėms.

237 butai
4, 7 ir 9 aukštų daugiabučiuose namuose 1-5 kamb. butai.
Trys etapai
Pirmo etapo statybų pabaiga planuojama – 2023 m. I ketvirtį.
A
plėtojama
D
plėtojama
B
plėtojama
C
plėtojama
E
plėtojama

Patogumui
kiekviename
žingsnyje:

Dalinės apdailos aprašymas. Atsisiųsti
Pilnos apdailos pasiūlymai

Uždaras kiemas

Gera žinoti, jog vaikai visuomet saugūs žaisdami namų kieme - teritorija aptverta, jaukiai sutvarkyta ir apšviesta.

Liftai

Šviesiose ir erdviose laiptinėse įrengiami liftai palengvins grįžimą namo su pirkiniais ar vaikišku vežimėliu.

Požeminė aikštelė

Požeminėje aikštelėje įrengiamos automobilių parkavimo vietos, tarp kurių ir vietos elektromobiliams, saugyklos dviračiams.

Patogi kasdienybė
Baltupiuose

Kai viskas po ranka – nebėra prasmės skubėti. Skirkite šį laiką brangiausiems žmonėms - savo šeimai.

  • 1 min. pėsčiomis iki pagrindinės transporto arterijos - Geležinio Vilko g.
  • Greta namų esančios viešojo transporto stotelės padės pasiekti centrą vos per 10 minučių.
  • Patogu pasiekti bet kurį Vilniaus mikrorajoną bei greitai išvažiuoti iš miesto Panevėžio, Utenos ar Kauno kryptimis.
  • Į šalia namų esančias mokyklas bei vaikų lopšelius-darželius patogu nuvesti bei po darbų pasiimti savo atžalas.

Tvari ateities
statyba

„GALIO GROUP“ yra viena didžiausių lietuviško kapitalo nekilnojamojo turto plėtros bendrovių, įgyvendinanti tvarius projektus ir kurianti modernias, kokybiškas erdves Lietuvos bei Latvijos rinkose. Bendrovės nuosavas kapitalas viršija 230 mln. EUR.

Nekilnojamo turto plėtra užsiimame nuo 2006 m. ir šiandien esame lyderiaujantys tvarių pastatų plėtotojai Lietuvoje.

Šiuo metu plėtojami
projektai:

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų svetainėje.

Sutinku su visais slapukais Slapukų nustatymai
Privatumo nustatymai

Apsilankius bet kurioje svetainėje, informacija gali būti išsaugoma ar atkuriama naršyklėje, daugiausia kaip slapukai. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas, įrenginį ar naudojama siekiant padaryti, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija paprastai tiesiogiai neidentifikuoja jūsų, bet ją pasitelkus gali būti teikiamos labiau suasmenintos žiniatinklio funkcijos. Galite pasirinkti neleisti kai kurių tipų slapukų. Spustelėję skirtingas kategorijų antraštes sužinosite daugiau ir galėsite pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad užblokavus kai kurių tipų slapukus gali būti paveiktos jums svetainėje teikiamos funkcijos ir mūsų siūlomos paslaugos.

Daugiau informacijos
Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.
Naudojami slapukai
Šie slapukai suteikia galimybę skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, taip galime įvertinti ir gerinti svetainės našumą. Jie padeda sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie mažiausiai populiarūs, ir stebėti, kaip lankytojai juda svetainėje. Visa šiais slapukais surinkta informacija apibendrinama, todėl yra anonimiška. Jei neleisite šių slapukų, nežinosime, kada lankėtės mūsų svetainėje.
Naudojami slapukai
Šiuos slapukus mūsų svetainėje nustato reklamavimo partneriai. Šios įmonės gali juos naudoti sudarydamos jūsų pomėgių profilį ir rodydamos jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šių slapukų, negausite jums pritaikytų skelbimų kitose svetainėse.
Naudojami slapukai