Gyvenimas šalia
Jomanto parko

Naujakuriai jau žino, kad gyvenimas šalia parko yra puikus: pro langus atsiveria saulėtekiai Jomanto ir Verkių parko medžių lajose. Norisi plačiai atverti langus, balkone ar privačioje terasoje mėgautis ryto kava ir su šypsena pasitikti puikią dieną naujuose namuose!

37 ha parko kaimynystė

Butai su
pilna apdaila

Turime vaistą nuo galvos skausmo – butus su pilna apdaila, kuriuos iš karto galėsite pavadinti savais namais. Ieškodami geriausio kokybės ir protingos kainos santykio, pastebėsite patogią projekto vietą bei apgalvotas, kasdienybę palengvinančias smulkmenas. „Jomanto parkas“ sukurtas Jums – moderniems miesto žmonėms.

237 butai
1-5 kamb. butai su pilna / daline apdaila, balkonais arba terasomis.
Jau pastatyta
Visi projekto namai jau pastatyti. Gaukite raktus iš karto.
A
Pastatyta
D
Pastatyta
B
Pastatyta
C
Pastatyta
E
Pastatyta

Patogumui
kiekviename
žingsnyje:

Dalinės apdailos aprašymas. Atsisiųsti
Pilnos apdailos pasiūlymai

Uždaras kiemas

Jūsų vaikai visuomet saugūs žaisdami namų kieme - teritorija aptverta, jaukiai sutvarkyta ir apšviesta.

Liftai

Šviesiose ir erdviose laiptinėse įrengiami liftai palengvins grįžimą namo su pirkiniais ar vaikišku vežimėliu.

Požeminė aikštelė

Požeminėje aikštelėje įrengtos automobilių parkavimo vietos, tarp kurių ir vietos elektromobiliams, saugyklos dviračiams.

Sutaupykite
gyvenimo

Baltupiuose viskas po ranka – nebėra prasmės skubėti. Skirkite sutaupytą laiką brangiausiems žmonėms – savo šeimai.

  • 1 min. pėsčiomis iki pagrindinės transporto arterijos – Geležinio Vilko g.
  • Patogu, kai mokyklos bei vaikų lopšeliai-darželiai – beveik jūsų namų kieme. 
  • Greta namų esančios viešojo transporto stotelės padės pasiekti centrą vos per 10 minučių.
  • Patogu pasiekti bet kurį Vilniaus mikrorajoną bei greitai išvažiuoti iš miesto Panevėžio, Utenos ar Kauno kryptimis.

Tvari ateities
statyba

„GALIO GROUP“ yra viena didžiausių lietuviško kapitalo nekilnojamojo turto plėtros bendrovių, įgyvendinanti tvarius projektus ir kurianti modernias, kokybiškas erdves Lietuvos bei Latvijos rinkose. Bendrovės nuosavas kapitalas viršija 300 mln. EUR.

Nekilnojamo turto plėtra užsiimame nuo 2006 m. ir šiandien esame lyderiaujantys tvarių pastatų plėtotojai Lietuvoje.

Šiuo metu plėtojami
projektai:

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų svetainėje.

Sutinku su visais slapukais Slapukų nustatymai
Privatumo nustatymai

Apsilankius bet kurioje svetainėje, informacija gali būti išsaugoma ar atkuriama naršyklėje, daugiausia kaip slapukai. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas, įrenginį ar naudojama siekiant padaryti, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija paprastai tiesiogiai neidentifikuoja jūsų, bet ją pasitelkus gali būti teikiamos labiau suasmenintos žiniatinklio funkcijos. Galite pasirinkti neleisti kai kurių tipų slapukų. Spustelėję skirtingas kategorijų antraštes sužinosite daugiau ir galėsite pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad užblokavus kai kurių tipų slapukus gali būti paveiktos jums svetainėje teikiamos funkcijos ir mūsų siūlomos paslaugos.

Daugiau informacijos
Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.
Naudojami slapukai
Šie slapukai suteikia galimybę skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, taip galime įvertinti ir gerinti svetainės našumą. Jie padeda sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie mažiausiai populiarūs, ir stebėti, kaip lankytojai juda svetainėje. Visa šiais slapukais surinkta informacija apibendrinama, todėl yra anonimiška. Jei neleisite šių slapukų, nežinosime, kada lankėtės mūsų svetainėje.
Naudojami slapukai
Šiuos slapukus mūsų svetainėje nustato reklamavimo partneriai. Šios įmonės gali juos naudoti sudarydamos jūsų pomėgių profilį ir rodydamos jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šių slapukų, negausite jums pritaikytų skelbimų kitose svetainėse.
Naudojami slapukai